Блог INDAX

Розвиток українського експорту для виробництв

Юлия Кравченко (Juliia Kravchenko)

CEO Owner CargoSupport


Сьогодні є багато закликів підтримки малого і середнього бізнесу. Для мене це не просто слова , а місія, яку наслідує наше підприємство з 2017 року.

Адже мета Карго Суппорт - розвиток українського експорту, підтримка підприємців, які вже йдуть цим шляхом і допомога в освоєні експортних навиків новачкам. Ми прагнемо донести українським підприємцям , що в 21 столітті не існує меж для уяви , немає кордонів між країнами і ринками, навіть під час епідемії Covid -19, експортно-імпортні операції не зупинилися в жодній з країн. Ми мріємо, щоб українські виробники знали, експорт - це легко .


Якщо Ви задаєте собі питання "Що мені робити з бізнесом завтра?", то наша відповідь: виходити за межі власного регіону на міжнародні ринки вже сьогодні!

Звичайно , пандемія торкнулася всіх сфер діяльності і не обійшла стороною зовнішньоекономічну діяльність . Відміна авіарейсів і зменшення пунктів пропуску на кордонах ускладнили роботу і збільшили терміни доставки, проте міжнародна торгівля не зупинилася. І це один з основних аргументів, чому слід виходити за межі завойованого ринку, щоб розподілити ризики між різними ринками, щоб здобути додаткову аудиторію, щоб стати досвідченішими і виготовляти продукт вищої якості і багато інших причин.

І найважливіша причина - експортні операції призводять до росту всієї економіки, її позитивного торгового балансу, зміцнюють національну валюту і як результат державу.


Що слід знати , щоб розпочати експортну діяльність:

✅ Для більшості товарів мито при експорті юридичні особи не сплачують

✅ Для експортних операцій існує процедура повернення ПДВ

✅ Фізичні особи теж можуть відправляти товари на експорт до 10 000 євро

✅ Валютний контроль значно спрощений

✅ Для митних процедур в Україні не треба робити сертифікати, додаткові документи або отримувати дозволи від різних інстанцій в більшості випадків.


Час забути про стереотипи і байки про складності міжнародної логістики, проблеми з митними процедурами, час рухатися вперед. Так, в цій діяльності є певні нюанси і слід знати закони, нормативи, постанови і тд , але Ви завжди можете звернутися по допомогу чи безкоштовну консультацію до команди експертів. Cargo Support працює для Вашого результату!