Блог INDAX

Що робити виробникам саме зараз?

ЩО РОБИТИ ВИРОБНИКАМ САМЕ ЗАРАЗ?

1. ЗУПИНИТИ ПАНІКУ

Здається це лунає з усіх каналів, та задача насправді не з простих. Але ми маємо пам’ятати, що спочатку кисневу маску вдягає Власник, потім її отримує його бізнес. Нехай це буде дивним, але потрібно вимкнути телефон хоча б на 24 години і усвідомлено прийняти, що ви не в силах змінити ситуацію, в ваших силах шукати нові можливості.

2. КОМАНДА ТА ДОВІРА

Невизначеність породжує чутки і ХАОС. Спочатку поговоріть з командою, ваша відвертість сьогодні надзвичайно важлива. Ваша команда повинна чітко розуміти ситуацію та проблеми, які їй потрібно вирішувати. Якщо ви скорочуєте штат та заробітну плату, то це рівносильно складно як для вас, так і для команди. Ваші співробітники повинні бути впевнені, що ви разом намагались зробити все, щоб врятувати бізнес і команду.

3. ПАРТНЕРИ, КЛІЕНТИ, КОНКУРЕНТЫ

Надважливо розуміти, що ми частина екосистеми «Економіка», лише взаємодопомога та підтримка здатні вирівняти сьогоднішню ситуацію. Домовтесь з постачальниками про відстрочку оплати за сировину, допоможіть конкуренту виробити продукцію та доставити кінцевому споживачу , надайте Вашим клієнтам знижку або відстрочте оплату. Сьогодні надважливо працювати у стратегїї Win-Win.

4. ТАКТИЧНІ ЦІЛІ

Робіть з командою онлайн зустріч хоча б на годину кожного дня, інформуйте їх про задачі та проблеми з якими ви стикаетесь. Ваша команда зможе надати Вам якісну та своєчасну допомогу. Стратегїї потрібно передевитись на найближчі 6 місяців, а тактичні цілі ставте кожного понеділка. ВАЖЛИВО, генеруйте з командою ідеї перепрофілювання на період карантину, вони не завжди будут реальні, але рано чи піздно ви з командою знайдете рішення.

5. ПЛАНУЙТЕ

Не зважаючи на те, що планування сьогодні може показатись Вам абсурдом. План завжди можна змінити, якщо є що змінювати. Заплануйте бюджет, сплануйте скільки та чого Ви зможете виробити, скільки коштів Вам буде необхідно додатково витратити.

Найважливіше зараз – ДІЯТИ!