Блог INDAX

Найбільша цінність сьогодні - це люди

Виталий Лубинец
СЕО WIN WIN CLUB

Більшість ситуацій в нашому житті пов’язані з людьми. Здавалося б навіть такі точні напрямки, як інвестиції, бізнес та фінанси. Але і ті без людей не вартують нічого. Ми соціальні створіння. Важливо розуміти, що наше оточення грає велику роль в нашому житті.

Так оточення може сильно нам допомагати та спонукати до розвитку. І ця взаємодія буде взаємною. А успіх кожного в цій ситуації буде з постійним мультиплікатором.

Але все може бути і навпаки. Настає момент, коли людина переростає своє середовище. І на цьому розвиток зупиняється. Це відбувається не тому, що люди навколо погані чи бажають тобі зла. Ні. Просто люди звикли виставляти собі бар’єри та обмеження. Саме так вони почувають себе в певному комфорті. Настає той момент, коли їм досить.

Але ти трішки інший. Тобі цього замало, і слово «досить» зараз зовсім не доречне. І в цей момент потрібно вміти переступити сходинку, та рухатися далі. Це може відбутися як в особистому житті, так і в бізнесі. Тебе захочуть втримати. Чи ні. Не важливо, що в цей момент про тебе подумають інші. Важлива та ціль, до якої ідеш саме ти.

В мене особисто таких ситуацій було декілька. На їх основі я сформулював основні тези:
1. Не бійся відпускати людей. Як тільки відчуваєш, що тобі з людиною не комфортно, тої ж миті відпусти її, або сам рухайся в іншому напрямку. Бо інакше, ти будеш завжди перекладати відповідальність на когось іншого, але не на себе. Постійно шукатимеш причину та виправдання.

2. Рухаючись вгору, не сподівайся, що тебе там дуже чекають) Там і своїх досить. Ми з вами нікому не потрібні, крім наших батьків. Навіть якими б гарними та милими ми не були. Цінними вважаються лише наші вміння, цінності, знання та скіли. І як би це хардово не звучало, але в бізнесі саме так і є. Кожного разу, ставлячи собі нові цілі та задачі, пам’ятай про це.

3. Ніколи не зупиняйся. Статистика, 5% лідерів та 95% всі інші, зберігається і тут. Прокидайся раніше, навчайся наполегливіше та краще, сміливо створюй та завжди вимагаю від себе більшого. Для того, щоб потрапити в ті 5%, потрібно багато працювати. І крім тебе, цю роботу ніхто не зробить.

4. Шукай однодумців, партнерів та менторів. Та так, щоб вони відповідали твоїм цінностям. В таких бізнес відносинах ніколи не буде обману та зради. А спілкування буде і цікавим і дуже продуктивним. Таким чином, ти в рази зможеш пришвидшити ріст свого бізнесу.
Наше оточення грає дуже важливу роль в розвитку.

В житті рідко трапляються моменти, коли ми досягаємо чогось самотужки. В кожній такій ситуації є певні люди поруч. Наша задача - цих людей знайти, поєднати та цінувати.